Ota yhteyttä

Kolme tärkeää yhteystietoa

Myynti

sales@tehomet.com

Kaikkien myyjiemme henkilökohtaiset yhteystiedot löydät alla olevasta kuvagalleriasta.

Lähetystiedustelut

Kangasniemi
Juho Manninen
Logistiikka-assistentti
+358 40 823 5343

Parikkala
Mikael Sepponen
Tuotantopäällikkö
+358 45 616 4370

Kiiu, Viro
Ago Katvel
+372 511 2540

Laskutus

Verkkolaskuosoite:         FI9751050620017627
Operaattori:                     OKOYFIHH
Välittäjän tunnus:           OP Osuuskunta

Paperilaskut:  Tehomet Oy, Nikkarintie 4, 51200 Kangasniemi

Otamme vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja.


Toimipisteet

KANGASNIEMI
Pääkonttori ja pylvästuotanto

P. 015 337 7770

Nikkarintie 4
51200 Kangasniemi
Y-tunnus 0315647-3

 

PARIKKALA
Puupylvästuotanto

Puhelin 015 337 7770

Linjakuja 2
59100 Parikkala

 

KIIU, VIRO
Pylvästuotanto

Puhelin +372 609 0029
Business ID EE 100974586

Kiiu alevik, Kuusalu Vald
74604 Harjunmaa, Viro


Henkilöstön yhteystiedot

Myynti

Sami Lukkarinen

Myyntijohtaja

Kangasniemi

+358 50 566 1624

sami.lukkarinen@tehomet.com

Marko Myyryläinen

Myyntipäällikkö, kotimaa

Kangasniemi

+358 50 521 9936

marko.myyrylainen@tehomet.com

Sami Hämäläinen

Myyntipäällikkö, puupylväät

Parikkala

+358 400 801 643

sami.hamalainen@tehomet.com

Mart Martin

Myyntipäällikkö, Baltia

Kiiu, Viro

+372 53 485 626

mart.martin@tehomet.com

Timo Riissanen

Myynti-insinööri

Kangasniemi

+358 50 576 9206

timo.riissanen@tehomet.com

Heimo Ketola

Markkinointiviestintäpäällikkö

Helsinki

+358 50 597 3774

heimo.ketola@tehomet.com

Muotoilu ja tuotekehitys

Sami Huuskonen

Muotoilupäällikkö, Tehomet ⎮ Smart Solutions Product Manager EMEA, Valmont ESS

Lahti

+358 44 746 5583

sami.huuskonen@tehomet.com

Joonas Innanen

Tuotekehitys- ja suunnittelupäällikkö

Kangasniemi

+358 50 366 9105

joonas.innanen@tehomet.com

Pentti Kettunen

Hallituksen puheenjohtaja, neuvonantaja

Kangasniemi

+358 40 500 9810

pentti.kettunen@tehomet.com

Tuotanto

Tomi Pasanen

Tuotantojohtaja

Kangasniemi

+358 40 077 1466

tomi.pasanen@tehomet.com

Joonas Innanen

Tuotekehitys- ja suunnittelupäällikkö

Kangasniemi

+358 50 366 9105

joonas.innanen@tehomet.com

Marko Takkinen

Tuotantopäällikkö

Kangasniemi

+358 40 581 1738

marko.takkinen@tehomet.com

Jari Aalto

Suunnitteluinsinööri

Kangasniemi

+358 40 7289 776

jari.aalto@tehomet.com

Janne Laitinen

Suunnitteluinsinööri

Kangasniemi

+358 400 386 855

janne.laitinen@tehomet.com

Tatu Määttä

Suunnitteluinsinööri

Kangasniemi

+358 40 546 7970

tatu.maatta@tehomet.com

Tõnu Koldits

Tehdaspäällikkö

Kiiu, Viro

+372 53 932 835

tonu.koldits@tehomet.com

Mikael Sepponen

Tuotantopäällikkö, puupylvästuotanto

Parikkala

+358 45 616 4370

mikael.sepponen@tehomet.com

Viimeistely ja lähetykset

Jani Pylvänäinen

Tuotantopäällikkö

Kangasniemi

+358 40 511 2627

jani.pylvanainen@tehomet.com

Mikael Sepponen

Tuotantopäällikkö, puupylvästuotanto

Parikkala

+358 45 616 4370

mikael.sepponen@tehomet.com

Juho Manninen

Logistiikka-assistentti

Kangasniemi

+358 40 823 5343

juho.manninen@tehomet.com

Taloushallinto

Ismo Nironen

Site leader

Kangasniemi

+358 400 863 329

ismo.nironen@tehomet.com

Paula Himanen

Kirjanpitäjä

Kangasniemi

+358 440 337 825

paula.himanen@tehomet.com

Johtoryhmä

Jarkko Kettunen

Vice President, Valmont ESS, EMEA ⎮ Tehometin hallituksen jäsen

Kangasniemi

jarkko.kettunen@tehomet.com

Pentti Kettunen

Hallituksen puheenjohtaja, neuvonantaja

Kangasniemi

+358 40 500 9810

pentti.kettunen@tehomet.com

Ismo Nironen

Site leader

Kangasniemi

+358 400 863 329

ismo.nironen@tehomet.com

Tomi Pasanen

Tuotantojohtaja

Kangasniemi

+358 40 077 1466

tomi.pasanen@tehomet.com

Sami Lukkarinen

Myyntijohtaja

Kangasniemi

+358 50 566 1624

sami.lukkarinen@tehomet.com

Joonas Innanen

Tuotekehitys- ja suunnittelupäällikkö

Kangasniemi

+358 50 366 9105

joonas.innanen@tehomet.com